top of page

Wyjazdy bez punktów...

Dwa ostatnie wyjazdowe mecze naszego zespołu nie należały do udanych. Pierwsze spotkanie rozegrane w Niepołomicach z ekipą Salosu Staniątki zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodyń. W pierwszej partii po grze punkt za punkt to nam w końcówce udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Kolejne dwa sety przebiegały bardzo podobnie, lecz to zawodniczki Salosu zachowały zimną głowę i każda z partii zakończyła się ich korzyść. Czwarty set to bardzo słaba gra naszej drużyny: brak przyjęcia i masa błędów zaskutkowały, że był to ostatni set w tym meczu.

SL Salos Staniątki - SMS Aktywni 3:1 (21:25, 30:28, 25:23, 25:17)

Skład: D. Lubińska, D. Hudomięt, A. Waśko, K. Grzybacz, K. Stasiak, K. Krasińska, K. Hudomięt(libero), A. Talip, P. Garlacz. Trener: R. Szawernoga.

Tydzień później mecz odbył się w Wieliczce na hali Kampusu Wielickiego. Gra w całym spotkaniu w żadnym stopniu nie przypominała tego co potrafimy pokazać na boisku. Fatalne błędy w przyjęciu nie pozwalały na wyprowadzanie skutecznych akcji. Po nieco ponad godzinie młode zawodniczki Kampusu mogły się cieszyć ze swojego kolejnego zwycięstwa w stosunku 3:0.

KAMPUS WIELICKI - SMS Aktywni 3:0 (25:11, 25:15, 25:20)

Skład: P. Garlacz, D. Hudomięt, A. Waśko, K. Grzybacz, K. Stasiak, K. Krasińska, K. Hudomięt(libero), A. Talip. Trener: R. Szawernoga.

A już w tą sobotę, po miesiącu, wracamy na swoją halę. Zapraszamy wszystkich 21 listopada o godz. 15.00 na halę przy Gimnazjum nr 1 w Rabie Wyżnej na mecz, w którym podejmiemy zespół SMS DALIN Myślenice. Liczymy, że głośnym dopingiem i swoim wsparciem pomożecie nam odnieść zwycięstwo, którego tak bardzo teraz potrzebujemy! My postaramy się dać z siebie wszystko!! Bądźcie z nami!