top of page

Walentynkowa wygrana w Ryglicach

14 lutego rozgrałyśmy mecz 2 rundy z zespołem MKS Ryglice. W lekko okrjonym składzie(z jedną rezerwową) z powodu kontuzji kilku zawodniczek udałyśmy się do oddalonej o ok. 150 km Zalasowej, by zgarnąć ważne punkty. Po porażce z Piwniczną i presji lidera (oraz dowiedzeniu się w trakcie drogi na mecz, że Ogniwo przegrało z Brzeszczami 1 :3;) ) byłyśmy bardzo zmotywowane aby wywieźć z tamtąd komplet punktów. Mecz zaczął się dobrze, ale dla przeciwniczek... Masa naszych błędów spowodowała że musiałysmy "gonić" Ryglice... Na szczęście to nam wychodzi całkiem dobrze ;) I w efekcie set należał do nas. Drugi set natomiast to całkowite przeciwieństwo naszej gry, problemy w odbiorze, bardzo słaba skuteczność w ataku i nerwowość w grze sprawiły, że to Ryglice wyszły zwycięsko z tej partii. To chyba zmotywowało nas jeszcze bardziej, bo w 3 i 4 secie pokazałyśmy jak gra lider i dlaczeo nim jesteśmy. Zagrałyśmy na swoim poziomie i zwyciężyłyśmy w całym spotkaniu 3:1. Dopisałyśmy do ligowego konta 3 puknty, które dały nam przewagę nad drugim zespołem- Ogniwo Piwiniczną.